Doradztwo

Sprzedaż

Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracy i współpracy z kilkudziesięcioma firmami oraz znajomości zagadnień psychologii i perswazji w sprzedaży, pomogę Ci wypracować optymalną komunikację sprzedażową (selling story) dla klientów.

Pomogę także skutecznie ją „sprzedać” – zarówno wewnątrz organizacji, jak na zewnątrz, do klientów i odbiorców.

A jeżeli zastanawiasz się, jak zorganizować swój proces i dział sprzedaży, pomogę Ci poukładać kawałki tej układanki, tak, aby obraz, który powstanie w pełni odpowiadał Twoim celom i oczekiwaniom..

Negocjacje

Jeżeli przygotowujesz się lub prowadzisz negocjacje, pomogę Ci przygotować i wdrożyć odpowiednie strategie, taktyki i narzędzia.

Dzięki temu będziesz w stanie poprowadzić negocjacje tak, aby spełniły one trzy wymagania dobrych negocjacji: oczekiwany rezultat merytoryczny, rozwinięcie lub zachowanie dobrych relacji oraz efektywność czasową.

A jeżeli uznasz, że chciał(a)byś, bym osobiście reprezentował Cię w negocjacjach, dołożę wszelkich starań, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty.

Obsługa klienta

Jeżeli chcesz zadbać o klienta tak, aby do Ciebie wracał i Ciebie polecał, pomogę Ci stworzyć i wdrożyć proces i narzędzia, które sprawią, że świetna obsługa klienta stanie się Twoim wyróżnikiem na rynku.

.

Co mogę zrobić dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do mnie m.rzucidlo@mr-db.pl lub zadzwoń 606 356 999.

Zainwestuj kilka minut w niezobowiązującą rozmowę. Odpowiem na wszystkie pytania i – jak to się często dzieje – będę w stanie od razu podpowiedzieć coś, co może być rozwiązaniem problemu, z którym się mierzysz.

Sprawdź także: