Jak rozwijać motywację i motywować do rozwoju?

Jak rozwijać motywację i motywować się do rozwoju? / Marcin Rzucidło / Rozwiązania Skutecznej Sprzedaży

Dwa lata temu, na zaproszenie firmy ICP Group, miałem przyjemność wystąpić na konferencji Meetings Week – największego wydarzenia branży Incentive&Motivation.

Głównym motywem działania tej branży jest budowanie motywacji i zaangażowania pracowników firm. W tym, co wydaje się naturalne, zespołów sprzedaży.

Wiele osób i firm skupia się zbytnio na finansowych aspektach motywacji.

Nie oznacza to, że pieniądze nie mają znaczenia. Mają. I to duże.

Jednak w obecnej rzeczywistości, gdzie wiele firm ma w tym zakresie wiele ograniczeń, okazuje się, że na szczęście istnieje wiele innych możliwości budowania motywacji i zaangażowania.

Jednym z nich jest nastawienie na rozwój. Rozwój personalny i profesjonalny. Rozwój postaw, zachowań i umiejętności. Rozwój, który sam w sobie potrafi motywować.

O tym właśnie mówię w wystąpieniu, którego zapis możesz teraz obejrzeć.

Proponuję Ci zrobić to z kartką papieru i czymś do pisania, ponieważ materiał zawiera wiele wartościowych wskazówek i rozwiązań dotyczących tego, jak połączyć rozwój i motywację (albo motywację i rozwój), aby móc osiągać więcej.

I nie chodzi tu tylko o motywowanie innych ludzi i zespołów.

Te rozwiązania działają równie dobrze, gdy chcesz zmotywować siebie 🙂

Dobrego oglądania,

– Marcin

Skuteczne techniki SPRZEDAŻY – szkolenie, które pomaga sprzedawać więcej. Sprawdź

PS. Jeśli spodobał Ci się ten wpis, podziel się nim używając przycisków obok. W ten sposób przysłużysz się komuś, kto może potrzebować inspiracji i dobrych rozwiązań. Dziękuję 🙂