Najważniejszy punkt zwrotny w historii mojej sprzedaży

Było kilka punktów zwrotnych w historii mojej sprzedaży.

Pierwszym był ten, w którym w ogóle zacząłem sprzedawać. Na początku nie doceniając jak wiele sprzedaż mi przyniesie. Finansowo, mentalnie i emocjonalnie.

Drugim był ten, gdy zacząłem systematycznie na temat sprzedaży czytać, słuchać i oglądać. Dzięki temu zacząłem szybko rozwijać moje cztery klucze do zagadki sprzedaży: nastawienie, wizję, nawyki i umiejętności.

Trzecim był ten, gdy zacząłem także sprzedaży uczyć. Gdzie nie tylko dzielę się tym, co o najlepszego o sprzedaży wiem, lecz także przy każdym projekcie się uczę jeszcze więcej .

Był też jeden szczególny punkt zwrotny, który przyniósł najbardziej istotną różnicę w jakości i wartości mojej sprzedaży.

To był moment, w którym zacząłem w swojej sprzedaży wykorzystywać pytania.

Pytania to najmocniejsze i najskuteczniejsze narzędzie komunikacji sprzedażowej.

Ba! Komunikacji międzyludzkiej w ogóle.

Dobrze zadane pytania budują relacje, ponieważ pokazują Twojemu klientowi (rozmówcy), że interesujesz się tym, co jest dla niego ważne.

Dobrze zadane pytania dają Ci informacje, które jesteś w stanie przetworzyć i wykorzystać budując swoją argumentację.

Dobrze zadane pytania pozwalają Ci wpływać na innych, ponieważ pozwalają Twojemu klientowi (rozmówcy) samemu dojść do wniosków, do których Ty chciałbyś go doprowadzić.

Jak dobrze wykorzystujesz pytania w swojej sprzedaży?

Jeszcze lepsze pytanie to: jak możesz jeszcze sprawniej i skuteczniej je wykorzystywać?

O tym właśnie jest moja książka „Jak skutecznie wykorzystywać pytania w sprzedaży?” którą możesz teraz przeczytać ZA DARMO.

Jak skutecznie wykorzystywać pytania w sprzedaży [Marcin Rzucidło]

Wszystkiego, co dobre 🙂

– Marcin

Czytaj ”Jak skutecznie wykorzytywać pytania w sprzedaży?” ZA DARMO

PS. Jeśli spodobał Ci się ten wpis, podziel się nim używając przycisków poniżej. W ten sposób przysłużysz się komuś, kto może potrzebować inspiracji i rozwiązań. Dziękuję 🙂