Szkolenia

warsztaty mrz

Moje warsztaty szkoleniowe (otwarte i zamknięte, realizowane na terenie całego kraju) w istotny sposób rozwijają nastawienie, nawyki i umiejętności związane ze sprzedażą, negocjacjami i obsługą klienta.

Efektywnie, skutecznie i trwale! 

Tematy, z których prowadzę autorskie szkolenia warsztatowe, to:

Moje szkolenia to wydarzenia, podczas których – w sposób angażujący, praktyczny i efektywny – uczestnicy otrzymują, przyswajają oraz ćwiczą wiedzę, narzędzia i rozwiązania związane z określonym tematem.

Dzięki temu łatwiej i szybciej określają i osiągają wyznaczone cele.

Mój sprawdzony system badania potrzeb i oczekiwań szkoleniowych pozwala maksymalnie dostosować zawartość warsztatu do specyfiki pracy uczestników. Podczas szkolenia, pracują oni na swoich produktach, ze swoimi klientami oraz z własnymi kwestiami do analizy i rozwiązania.

W trakcie każdego szkolenia, z jednej strony pracujemy na poziomie przekazania, utrwalenia i przećwiczenia określonej wiedzy i narzędzi oraz wypracowania oczekiwanych rezultatów.

Z drugiej strony, wartością dodaną jest podejście mające kształtować i rozwijać kreatywne sposoby myślenia i działania, które wyposażą uczestników w umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów, które pojawią się w ich pracy po szkoleniu.

Szkolenia warsztatowe realizuję na terenie całej Polski. Wszystkie szkolenia mogą zostać przeprowadzone także w języku angielskim.


Co mogę zrobić dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do mnie m.rzucidlo@mr-db.pl lub zadzwoń 606 356 999.

Zainwestuj kilka minut w niezobowiązującą rozmowę. Odpowiem na wszystkie pytania i – jak to się często dzieje – będę w stanie od razu podpowiedzieć coś, co może być rozwiązaniem problemu, z którym się mierzysz.


Sprawdź także: